Ogrodzenia Łupane

BETONOWE OGRODZENIA ŁUPANE

Ogrodzenia betonowe, łupane Gorc de Luxe są autorskim projektem firmy Joniec – krajowego lidera w produkcji ogrodzeń łupanych. Jakość oferowanych przez nas elementów ogrodzeniowych JONIEC oznakowana jest znakiem CE. Ogrodzenia betonowe budowane przez nas to nie tylko certyfikaty to także uznanie klientów i stale rosnąca popularność. Różnorodność kolorów i aranżacji sprawia, że ogrodzenie Twojej posesji może być nie tylko majestatyczne ale także niepowtarzalne, wzbudzające zachwyt i podziw. Na pewno przyciągające zazdrosne spojrzenia sąsiadów.

Ogrodzenia betonowe, łupane Gorc de Luxe

Bloczki łupane Gorc de Luxe występują w czterech rozmiarach: GL 22 – 38x22x16cm / GL 38 – 38x38x16cm /GL 22/8 – 38x22x8cm / GL 38/8 38x38x8cm System ogrodzeniowy Gorc charakteryzuje się wyjątkową powierzchnią, przypominającą naturalny piaskowiec. Elementy słupka jest dzielony na dwie części. Każda strona bloczka ma niepowtarzalny wzór, a odpowiednio sfrezowane krawędzie tworzą dekoracyjne spoiny niewymagające fugowania. Elementy można dowolnie zestawiać tworząc słupki bramowe, słupki furtek, murki ogrodzeniowe czy podmurówkę.

 

Przykłady realizacji systemów ogrodzeniowych Gorc de Luxe GL22 i GL38

 

 

Od niedawna wprowadzamy do sprzedaży nowy bloczek o wysokości 8cm (GL22/8 i GL38/8, co daje Państwu nowe możliwości aranżacji ogrodzenia.

 

Przykłady realizacji systemów ogrodzeniowych Gorc de Luxe GL22/8 i GL38/8